Ziyaret ve Evci Çıkma

Kursiyerlerle yapılan ziyaretler, kamp düzeninin korunması adına eğitim günleri dışında gerçekleşmektedir. 

Kampa giriş, çıkışların kontrol edilebilir olması ve kursiyerlerimizin güvenliği için ziyaretlerin ve evci çıkışlarının önceden iletişim ofisine ilgili evraklar ile bildirilmesi gerekmektedir.
 
Ziyaret saatleri: Cuma 19:00 - 20:30. Cumartesi günleri tesis dışına geziler dolayısıyla ziyaret yoktur. Pazar 13:00 - 19:00
 
ÖNEMLİ: Ziyareti gerçekleşecek olan kursiyerin velisinin Kursiyer Ziyaretçi Formunu doldurup en geç ziyaret tarihinden 2 gün önce İletişim ofisine göndermesi gereklidir. Form için tıklayın )

Evci Çıkma

Kursiyer, haftasonu gezisine dahil olmayarak cuma akşamı 18:00 ile Pazar sabahı 10:00 saatleri arasında evci çıkarılabilir. Evci çıkan kursiyerlerin, formlarında belirtilen dönüş gün ve saati haricinde bir zamanda tesise dönmeleri halinde sorumlulukları velilerine aittir.
 
ÖNEMLİ: Evci çıkacak olan kursiyerin velisinin Kursiyer Evci Çıkma Formunu doldurup en geç evci çıkılacak tarihten 2 gün önce İletişim ofisine göndermesi gereklidir. Form için tıklayın )

Kamp Ulaşım

Global Sailing Academy, Global Marin A.Ş. kuruluşu olan Global Sailing tesislerinde faaliyet göstermektedir. Bu tesisler Marmaris'e 25 Km uzaklıkta olan Gökova Körfezi'nin Karacasöğüt köyü içerisinde bulunmaktadır. Tesise en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı'dır (100 Km). En yakın otobüs terminali ise Marmaris'tedir (25Km).

Karayolundan ulaşım için:

Muğla İstikametinden Gelirken: Muğla - Marmaris Karayolu üzerinde Gökova 4 yol sapağından Marmaris’e doğru devam edilmelidir. Yaklaşık 16 km sonra, Gelibolu Köprüsü ve Sedir Adası kavşağını geçtikten birkaç Km sonra SAĞ TARAFTA Okluk, Gökova Yelken Kulübü tabelalarını göreceksiniz. Bu sapaktan içeriye girin. 13 km boyunca devam eden ormanlık yolda hiç bir yöne sapmadan devam ederek Karacasöğüt Köyü’ne inilir. Yoldaki Global Sailing tabelalarını takip ederek tesisimizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Marmaris İstikametinden Gelirken: Marmaris - Muğla karayolunun 11. km’sinde SOL TARAFTA Okluk, Gökova Yelken Kulübü tabelalarını göreceksiniz. Bu sapaktan içeriye girin. 13 km boyunca devam eden ormanlık yolda hiç bir yöne sapmadan devam ederek Karacasöğüt Köyü’ne inilir. Yoldaki Global Sailing tabelalarını takip ederek tesisimizi kolaylıkla bulabilirsiniz.