Kamp Kayıt İşlemleri

1. Yaz Kampları Ön Kayıt Formu bilgisayar ortamında doldurulup kayit@globalsailingacademy.com email adresine gönderilir. (Telefon ya da tablet üzerinden formu dolduracak olan velilerimizin öncelikle formu dahili hafıza veya cloud hesaplarına kaydetmeleri gerekmektedir.) 
 ( Ön Kayıt Formu için tıklayın )

 • Farklı email adreslerine gönderilen formlara email yoğunluğu dolayısıyla geç geri dönüş alınabilir.
 • El ile doldurulan formlarda hatalı giriş ihtimali yüksek olacağından formlar bilgisayar ortamında doldurulmalıdır. Form linkine tıkladığınızda açılan sayfada formu doğru şekilde doldurduktan sonra yazıcınızdan yazdırarak (print ederek) ya da formu faklı kaydet (Save as) seçeneği ile bilgisayarınıza kaydedip bize yollayabilirsiniz.

2. Email yolu ile yapılan başvuru kamp yönetimi tarafından incelir ve en kısa sürede tarafınıza onay/ret bilgisi verilir.

3. Başvurunuzun onaylanması halinde, ön kaydınızın yapılması için kamp ücretinin %40’ı en geç 1 hafta içerisinde ön kayıt ücreti olarak yatırılması ve aşağıda yazılan evrakların güncel kargo adresimizde gönderilmesi gerekmektedir.

 • Ön Kayıt Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, son sayfası ilgili kişiler tarafından imzalanmalıdır. 
 • Kamp Sözleşmesi formu detaylı bir şekilde okunduktan sonra, her sayfasının altı hem veli hemde kursiyer tarafından imzalanmalıdır.
  ( Kamp Sözleşmesi için tıklayın )
 • Kursiyer Sağlık Belgesi: Herhangi bir sağlık ocağından, özel hastaneden veya kursiyerin özel doktorundan, “yelken sporu yapmasında herhangi bir sakınca yoktur” ibareli rapor alınması yeterlidir.
 • Kursiyerin ve velinin nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Kursiyerin 3 adet güncel vesikalık fotoğrafı.

Ancak bu adımlar tamamlandıktan sonra kursiyerin ön kaydı alınmış sayılacaktır.

4. Kamp başlamadan en geç 30 gün öncesine kadar aşağıdaki işlemlerin tamamlanması gerekmektedir.

 • Kamp ücretinin kalan %60'ının yatırılması.
 • Malzeme talep formunun doldurulup imzalanarak güncel kargo adresimize yollanması.
  ( Talep formu için tıklayın )

Ödeme Planı

ÖDEME ŞEKLİ: BANKA HAVALESİ

İlgili döneme kesin kayıt yapılabilmesi için ücretin %40'ı; başvuru ve önkayıt formu onaylandıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde, ücretin kalan %60'ı ise kamp başlama tarihinden en geç 30 gün öncesine kadar bankaya yatırılmalıdır. Bu süre içerisinde ücretini tamamlamayan öğrencilerin kamp kaydı iptal olur ve ön kayıt ücreti iade edilmez. Kamp başlama tarihinden 1 ay öncesine kadar yapılan mazeretli iptallerde ücret iade edilebilir. Kamp kayıtlarının kontenjanlı olması sebebiyle 1 aydan daha az kalan süredeki iptallerde (öğrencinin sağlık sebepleri dahil) kesinlikle para iadesi yapılmaz, kamp kaydı iptal olur.

Kamp ücretlerinin kalan bakiyelerinin son ödeme tarihleri:

1. Dönem için    : 11 Mayıs 2020

2. Dönem için    : 01 Haziran 2020

3. Dönem için    : 29 Haziran 2020

4. Dönem için    : 06 Temmuz 2020

Mavi Eğitim için : 22 Haziran 2020