Kayıt İşlemleri

Kamp Dönemleri

Sail-Tech Adventure '19

I. Dönem

08 Temmuz - 19 Temmuz

II. Dönem

21 Temmuz - 01 Ağustos

III. Dönem

18 Ağustos - 31 Ağustos

• Kamp ücretleri ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kayıt İşlemleri

Kamp kayıtlarımız açılmıştır.
Kayıt olmak için Ön Kayıt Formu bilgisayar ortamında doldurulup kayit@globalsailingacademy.com e-posta adresine gönderilir.

Farklı e-posta adreslerine gönderilen formlara e-posta yoğunluğu dolayısıyla geç geri dönüş alınabilir.
El ile doldurulan formlarda hatalı giriş ihtimali yüksek olacağından formlar bilgisayar ortamında doldurulmalıdır. Form linkine tıkladığınızda açılan sayfada formu doğru şekilde doldurduktan sonra yazıcınızdan çıktı alarak ya da formu ‘farklı kaydet’ seçeneği dosyaya öğrencinin ismini vererek bilgisayarınıza kaydedip bize mail eki olarak yollayabilirsiniz.
E-posta yolu ile yapılan başvurunuz, kamp yönetimi tarafından incelir ve en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılır. Başvurunuz onaylanınca mail adresinize başvuru onayı gönderilir.
Başvurunuzun onaylanmasını takiben kamp ücretinin %40’ı , en geç 1 hafta içerisinde ön kayıt ücreti olarak yatırılır. Sail-tech macera kampı denizde yelkenli bir teknede geçeceğinden ve ayrıca teknolojik ekipman sorumluluğu ve kullanımını içermesinden dolayı katılımcıları daha yakından tanımak ve kampın detaylarını aktarmak için bir mülakat gerekliliği vardır. Ön kayıt ücreti yatırıldıktan sonra ilgili kursiyer, velisi ile birlikte kendilerine bildirilecek olan adres ve tarihte programın tanıtımı ve ön görüşme için katılmalıdır.

Mülakat Tarihleri:

23 Mart 2019 / 24 Mart 2019 -İstanbul
06 Nisan 2019 / 07 Nisan 2019 -İstanbul
11 Mayıs 2019 / 12 Mayıs 2019 – İstanbul